Seçil Erzan hangi bankanın müdürü? Seçil Erzan kimdir, kaç yaşında ne iş yapıyor?

Seçil Erzan hangi bankanın müdürü ve Seçil Erzan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularına yanıt aranıyor. Futbol dünyasından ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu toplam 18 kişiyi 25 milyon 770 bin dolar ve 7 milyon 384 TL dolandırdığı gerekçesiyle 226 yıl hapsi istenen bankacı Seçil Erzan’ın milyonlarca doları ne yaptığı araştırılıyor. Seçil Erzan hangi bankanın müdürü? Seçil Erzan kimdir, kaç yaşında ne iş yapıyor? Detaylar haberimizdedir…

SEÇİL ERZAN KİMDİR?

Seçil Erzan, Tekirdağ’ın Çorlu’da dünyaya geldi. Eğitimini Çorlu Lisesi’nde tamamladı. Seçiş Erzan, üniversite eğitimini ise Kocaeli’de tamamlamıştır. Çorlu’da bir bankada 10 yıl şube müdürü olarak çalışmasının ardından İstanbul’da şube müdürlüğüne atandı.

“Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan’ın ‘Fatih Terim Fonu’ adı altında gerçekleştirdiği vurgunda en önemli suç ortağı, Ali Yörük. İddianameye göre. İnci ve Bülent Çeviker’in 1.920.000 dolarını ve Emre Çolak’ın 3.212.500 dolarını bizzat Ali Yörük teslim aldı. Yörük’ün kardeşi Atilla, bu sırada aracı kullandı. Erzan, ifadesinde, Yörük’ün teslim aldığı paranın bir miktarına el koyarak, tefecilere verdiğini ya da tefecilerden para getirdiğini ileri sürüyor.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx