Madonna Sahneye İddalı Sahne Gösterisi ile Geri Döndü!

‘Popun Kraliçesi’ olarak anılan Madonna sahne hayatına yaşadığı ciddi sağlık problemleri nedeniye ara vermişti. Sağlığına kavuşması ile birlikte planladığı turneye geri dönen Madonna iddialı sahne gösterisi ile çok konuşuldu.

Normal koşullarda 15 Temmuz’da başlayacak turne Madonna’nın ciddi bir bakteriyel enfeksiyon yaşaması ile ertelenmişti

New York’ta kaldığı otel odasında baygın bulunduktan sonra yoğun bakıma kaldırılan ve uzun süre tedavi gören Madonna sağlığına kavuştu.

65 yaşındaki “Pop Müziğin Kraliçesi” başladığı Celebration (Kutlama) adını verdiği dünya turnesine iddialı bir şekilde başladı. Kariyerinin en müstehcen sahne şovunu yaparak gündeme düştü.

Madonna gece boyu kostum değiştirirken kadın dansçılar sahnede çıplak şekilde sahne aldı.

Madonna ve ekibi gösteriyi izleyenlerden güzel yorum aldı. Popun kraliçesinin sahneye bu şekilde dönmesi kimseyi şaşırtmadı.

Sahneden uzak kalmasıyla ve sağlık problemleri ile konuşan ünlü şarkıcı “Başarabileceğimi düşünmüyordum, doktorlarım da düşünmüyordu. Bu yüzden tüm çocuklarım etrafımda otururken uyandım. Hayatımın ya da ölümümün beş gününü unuttum, nerede olduğumu gerçekten bilmiyorum. Ama melekler beni koruyordu. Ve çocuklarım oradaydı. Ve çocuklarım beni her zaman kurtarır, her zaman. Nasıl atlattığımı ve nasıl hayatta kaldığımı bilmek istiyorsanız, çocuklarım için orada olmam gerektiğini düşündüm. Onlar için hayatta kalmalıyım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx