Faslı Şarkıcı Fati Jamali Adı Hadise ile Aşk Dedikodularına Karışan Galatasaraylı Ziyech’ten Özür Diledi

Fati Jamali, son İstanbul ziyaretinde Galatasaray’ın yıldızı Hakim Ziyech ile yaşadığı ‘tatsız anları’ sosyal medyada paylaştı. Jamali, tanıştığı en kibirli insan olarak nitelendirdiği Ziyech’in umursamaz tavırlarını dile getirdi. Ancak, Ziyech’in sert yanıtıyla karşılaşan Jamali, pişmanlığını belirterek özür diledi.

Ünlü aktris, şarkıcı ve televizyon sunucusu Fati Jamali, Instagram’dan yaptığı canlı yayınında Galatasaray’ın parlayan yıldızı Hakim Ziyech ile İstanbul buluşmasını anlattı.

Ancak, bu buluşmanın gölgesinde kalan detaylar, Jamali’nin Ziyech’in umursamaz tavırları nedeniyle tatsız anlar yaşadığını iddia etmesiyle ortaya çıktı.

Jamali, Faslı futbolcuyu tanıştığı en kibirli insan olarak nitelendirdi. Ziyech ise olaya sosyal medya üzerinden yanıt vererek, Amerikan futbol koçu Deion Luwynn Sander’ın etkileyici bir videosunu paylaştı.

30 yaşındaki yıldız futbolcunun paylaştığı videoda, “Hakkımdaki düşüncelerini önemsediğimi nereden çıkardın? Senin benim hakkımdaki görüşün, benim kendim hakkımdaki görüşümle hiçbir şekilde örtüşmüyor. Beni siz yaratmadınız, bu yüzden beni asla kıramazsınız. Beni yaratan Tanrı’dır. Bu yüzden benim için yapabileceğin bir şey yok.” ifadeleri yer aldı.

Ziyech’in paylaşımı, birçok destek mesajı alırken, Jamali ise pişmanlığını dile getirerek Hakim’den özür diledi.

Geçtiğimiz günlerde Ziyech, Hadise ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx