Dolandırıcılıktan Tutuklanan Seçil Erzan’ın “Bakkal Defteri” Tuttuğu Ortaya Çıktı!

Banka Müdürü Seçil Erzan, ‘Fatih Terim Fonu’ vurgunu ile gündemi epey sarstı. Futbol camiasının ünlü isimleri dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan Seçil Erzan’ın evinde yapılan aramalarda yeni bir delil ele geçirildi. Erzan’ın kime kadar para verdiğini, kimden ne kadar alacağını gösteren ‘veresiye defteri’ ortaya çıktı.

Seçil Erzan’ın Milli takım düzeyinde top oynamış futbolcuların da aralarında bulunduğu birçok kişiyi, büyük miktardaki paralarını kısa sürede inanması güç sayılabilecek yüksek gelire çevireceği vaadiyle dolandırması gündemin öne çıkan konusu oldu.

Eski Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan’ın yarattığı hayali fon ile kimleri kimleri dolandırdı dersiniz?

Bu isimlerin içinde; İş insanı Mert Zeydanlı, Fatih Terim, Buse Terim, Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı, Süleyman Aslan, Umut Aslan, Atilla Baltaş, Merve Yılmaz, Ali Yörük futbolcular Arda Turan, Ayhan Akman, Emre Belözoğlu, Semih Kaya, Hakan Ateş, Muslera, Selçuk İnan gibi kamuoyu tarafından yakinen tanınanlar isimer var.

Erzan’ın milyon dolarlık vurgun yapmasından sonra tutuklanmasıyla da ortalık durulmadı. Her geçen gün yeni bir gelişme daha yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde Kanal D Haber tarafından bankacı Seçil Erzan’ın boş bir arazide tehdit edildiği görüntülerin paylaşılması sosyal medyada gündem oldu.

Birçok kişi tarafından “En ağır dolandırıcılık vakası” olarak değerlendirilen Seçil Erzan davasını yakından takip eden isimlerden biri de Gazeteci Emrullah Erdinç.

Erdinç, yaşanan her sıcak gelişmeyi anlık olarak duyurduğu X (Twitter) hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Emrullah Erdinç, Silivri yeni adıyla Marmara Cezaevine gönderilen Seçil Erzan’ın evinde ele geçiren defteri paylaştı. Kime ne kadar para vereceği ve kimden ne kadar alacağının not edildiği defter herkese “bakkal defteri” dedirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx