Yasemin Şefkatli’den İdo Tatlıses paylaşımı

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses (30), 7 Ekim 2021 tarihinde üç yıldır birlikte olduğu manken Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Oğlunun düğünü için kesenin ağzını açan Tatlıses, hiçbir masraftan kaçınmamış ve gelinine verdiği düğün hediyesi olay olmuştu. ‘İmparator’ lakaplı sanatçı, düğünde gelinine 450 bin TL değerinde bir altın kemer takmıştı.

TEKNE KEYFİ

550 kişinin katıldığı rüya gibi bir düğünle evlenen Yasemin Şefkatli-İdo Tatlıses çifti, bu yaz tekne tatili yapmayı tercih etmişti. Ege koylarına demir atan çift, denizin ve güneşin keyfini çıkarmıştı.

Şefkatli, tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmemişti. Eşinin elini tutarken verdiği bu pozu da yayınlayan Şefkatli, gönderisinde “Burada paylaşılmayanlar serisi kalmış” ifadelerine yer vermişti. Yasemin Şefkatli’nin paylaşımları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi görmüştü.

“ÖNCE BİRAZ DODİ”

Mutlu birliktelikleri devam eden Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses çiftinden yeni bir mutluluk pozu geldi. 30 yaşındaki ünlü isim, eşiyle pozuna “Önce biraz Dodi” notunu düştü. Eşine Dodi diye seslenen Şefkatli’nin paylaşımına kayıtsız kalmayan İdo Tatlıses ise fotoğraflarına kalp emojileriyle yorum yaptı.

ŞEFKATLİ’DEN DÖVME İDDİASINA YANIT

Öte yandan Yasemin Şefkatli’nin kayınpederi İbrahim Tatlıses’in yüzünün fotoğrafını koluna dövme olarak yaptıracağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hakkında çıkan haberler karşısında Yasemin Şefkatli sessizliğini bozmuştu.

Bir Instagram sayfasından yapılan “Şarkıcı İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses’in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı” şeklindeki paylaşıma Şefkatli, şu yorumu yapmıştı: “Ama bundan benim haberim yok.” Yasemin Şefkatli böylece jet hızıyla iddiaları yalanlamıştı.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.