Vefat tehditleri alan Kim Kardashian’dan uzaklaştırma buyruğu

Reality gösteri yıldızı ve teşebbüsçü Kim Kardashian, “ofislerini bombalamak ve ailesini öldürmekle tehdit eden” bir adamı hakkında yaptırımlarda bulundu.

“The Kardashians” isimli reality TV programıyla ekranlara gelen Kim Kardashian, “ailesini öldürmekle tehdit eden” bir adam hakkında uzaklaştırma buyruğu çıkardı.

41 yaşındaki ABD’li magazin figürünün avukatı, güvenliğin kelam konusu şahıstan 30’u sadece son bir ay içinde olmak üzere 80 mektup yakalamayı başardığını söyledi.

İngiltere merkezli Daily Mail’in haberine nazaran, Kardashian, tehditkar adamın kendisine, aile üyelerine yahut konutuna yaklaşmasını önlemek için dava açtı.

Adamın çocuklarını tehdit ettiğini söyleyen realite gösteri yıldızı, yaptırımların akabinde adamın kendisiyle tekrar irtibat kurmasının yasaklanmasını umduğu bildirildi.

Pete Davidson, Kim Kardashian…

DAHA EVVEL DE OLMUŞTU

Görünüşe nazaran mektuplar ayrıyeten bir dizi cinsel tabir içeriyor ve içindekilerin bir kısmı da Kardashian’ın “yakın ilişkiler” kurduğu şahıslara yönelik.

Kardashian, geçen yıl üçüncü kocası ve dört çocuğunun babası Kanye West’ten ayrıldı ve şu anda Saturday Night Live yıldızı Pete Davidson’la birlikte.

Daha öncesinde de bu tip durumlarla uğraşan Kardashian, konutuna gelip kendisinden akşam yemeği randevusu almak isteyen, sonraki gün hapı ve elmas yüzük gönderen öteki “hayranlarına” da yasaklama buyruğu çıkartmıştı.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.