Taşındıkları meskende gördükleri şeylere şok oldular

Andrew Hatton ve eşi yeni taşındıkları konutta yaşamaya başladıktan sonra garip bir kokuya maruz kaldılar. Akabinde konutun art bahçesine gittiklerinde gömülü kedi ve köpek iskeletleri keşfettiler. Koku geri gelmeye devam ettikten sonra çift çatı katına bakmaya karar verdi. Orada ise sineklerle ve köpek kıllarıyla kaplanmış bir duvar buldular.

Andrew yaşadığı şeyleri şu biçimde aktardı:

“Bahçeye çıktığımda ayağıma bir şey battı ve bir delik gördüm. Çabucak eldiven giydim ve bir kedinin iskeletine rastladım. Bahçeyi biraz daha dolaştıktan sonra iki köpeğin iskeletine daha rastladım. Bundan sonra çocuklar art bahçeye çıkamadılar. Yalnızca ön taraftaki otomobil yolunda oturmak zorunda kaldılar.”

BAŞKA BİR KONUTA TAŞINDILAR

Andrew ayrıyeten çatı katında bulunan ve köpek tüyünden geldiğine inandığı pire tarafından ısırıldıktan sonra hastalandığını belirtti. Aile artık diğer bir meskene taşındı lakin Andrew konutu uygun hale getirmek için 5.000 Euro harcadığını argüman etti. Guinness ise ona 280 sterlinlik bir uygun niyet ödemesi ve kendi meskenini dekore etmesi için 220 sterlinlik bir kupon verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.