No Man’s Sky Interceptor Güncellemesi Yayınlandı

Hello Games, Şubat ayında Fractal güncellemesini No Man’s Sky’a getirmişti. Şimdi ise No Man’s Sky Interceptor güncellemesi oyuncular ile buluşmuş durumda.

Interceptor güncellemesi ile oyuncular artık arızalı Sentinel Interceptor yıldız gemilerini tamir edebilecek ve filolarına ekleyebilecek. Gemiler, benzersiz bir kokpit tasarımının yanı sıra yeni bir gezegensel uçuş modeliyle birlikte geliyor. Ayrıca davranışlarını iyileştirmek için yükseltilebilir teknolojiler sunuyor.

Aynı zamanda, bazı ağır şekilde güçlendirilmiş Sentinel gezegenleri, yozlaşmış dünyalar haline geliyor. Bu tehlikeli ortamlar, ağır zırhlı yarı eklembacaklı makineler, alev makineli ve el bombası fırlatıcılı dronlar ve daha fazlası ile yükseltiliyor. İçeri girecek kadar cesur olanlar bozuk kaynakları ele geçirebilir, hikayeyi keşfetmek için terk edilmiş kamplar bulabilir ve hatta muhtemelen hak iddia etmek için bir Interceptor ile karşılaşabilir.

Xbox konsolu oyuncuları da oyunun eskisinden daha iyi göründüğünü görecek. Hello Games, görsel doğruluğu artırmak için dinamik çözünürlük ölçekleme ve AMD’nin FSR 2.0 yükseltme teknolojisini kullanıyor. Bu, stüdyoya göre en çok uzay uçuşu sırasında fark edilecek.

No Man’s Sky Interceptor güncellemesi artık PC, Xbox One, Xbox Series X|S, Game Pass, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch sistemlerinde mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir