Hangi kara yolunda çalışma var? 30 Haziran Perşembe kara yollarında son durum

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor.

Geçecekleri güzergahta çalışma olup olmadığını merak edenler, bu bahiste en net bilgilere ulaşmak istiyor.

Vatandaşlar yollarda sorun yaşamamak, ya da geç kalmamak için, “Hangi kara yolunda çalışma var?” sorusunu araştırıyor. Pekala, Hangi kara yolunda çalışma var?

İşte kara yollarında son durum…

Hangi kara yolunda çalışma var?

AA’nın haberine nazaran; Kara yollarının üretim, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen bölümlerinde ulaşım denetimli sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu nedenle 21.00-07.00 saatlerinde otoyolun her iki istikameti bölümler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma başka istikametlerden iki taraflı müsaade veriliyor. Ankara-Niğde Otoyolu’nun Kırşehir irtibat yolu 2. kilometresindeki imal çalışmaları sebebiyle Kırşehir istikametinde sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım denetimli sürdürülüyor.

İzmir-Çeşme Otoyolu’nun 2-6. kilometrelerindeki ekolojik köprü imal çalışmaları münasebetiyle Çeşme-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım öteki istikametten iki istikametli devam ediyor. İzmit-Sakarya yolunun 0-3. kilometrelerindeki imal ve tamirat çalışmaları nedeniyle Sakarya istikametinde ulaşım tek şeritten gerçekleştiriliyor. İnebolu-Kastamonu yolunun 2-3. kilometrelerindeki sel hasarı sebebiyle ulaşıma denetimli müsaade veriliyor.

Kırşehir-Aksaray yolunun 6-8. kilometrelerindeki üretim çalışmaları münasebetiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı sağlanıyor. Çavdır-Söğüt yolunun 23-28. kilometrelerindeki üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım Çavdır-Söğüt istikametinde iki taraflı sürdürülüyor.

Diyarbakır-Siverek yolunun 5-6. kilometrelerindeki üretim çalışması sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli devam ediyor. Diyadin ayrımı-Doğubayazıt yolunun 28-30. kilometrelerindeki üretim çalışmaları münasebetiyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor. Artvin-Erzurum yolunun 0-40. kilometrelerindeki çeşitli kısımlarda şev paklığı ve çelik ağ uygulama çalışması yürütülüyor. Bu nedenle ulaşım tek şeritten denetimli ve aralıklarla trafiğe kapatılarak sağlanıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.