Google’un Bu Özelliklerini Bilmeyen İnternet Kullanıyorum Demesin! İşte Az Bilinen Arama Özellikleri

Kullanıcılarına daha rahat kullanım sunmak isteyen Google, güncellemeleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Tecrübe ve memnuniyeti artırmak isteyen şirket, birçok farklı özelliği bünyesine dahil ediyor. Son olarak ortaya çıkan saklı eklenti özelliği kullanıcıları şok etti.

DUYUNCA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ

Google aramalarında ortaya çıkan bu kapalı eklenti birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Kullanıcılar tarafından çok sevilen bu eklenti yazı tipe atmamıza hatta oyunlarıyla eğlenmenizi sağlıyor. Pekala Google bilinmeyen eklenti ne demek? Google bilinmeyen eklentiye nasıl girilir, özellikleri neler? İşte ayrıntılar…

GOOGLE KAPALI EKLENTİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

ÇARKIFELEK VE GERİLİM ÇARKI

Google arama motoruna gelerek ‘Google Fırıldak’ aramsı yaparsanız karşınıza bir gerilim çarkı yahut da çarkıfelek çıkar. Böylelikle arkadaşlarınızla çevirerek eğlenmeye başlayabilirsiniz.

YAZI ÇEŞİDE ÖZELLİĞİ

Arkadaşlarınız online olarak yazı cinse atmak istiyorsunuz ya da sıkıldınız kendiniz oynamak istiyorsanız Google’a ‘Yazı Çeşide At’ araması yaparak karşınıza uygulama çıkar.

ZAR AT ÖZELLİĞİ

Eğer tavla yahut da zar atmayı seviyorsanız ve online oynamak istiyorsanız Google’da ‘Zar AT’ araması yaparak ulaşabilirsiniz.

YILAN OYUNU

Çocukluğumuzun unutulmaz oyunlarından olan yılan oyununu oynamak istiyorsanız Google’a ‘Google Yılan’ yazarak oynayabilirsiniz.

XOX OYUNUNU OYNAMAK

Arkadaşlarınızla birlikte XoX oynamak isterseniz de ‘Google Tic-Tac-Toe’ yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

MAYIN TARLASI OYUNUNU OYNAMAK

Bir başka nostaljik oyunlardan olan mayın tarlasını oynamak isterseniz de Google’a ‘Google Mayın Tarlası’ yazarak en şimdiki mayın tarlası oyununa ulaşmış olursunuz.

PAC-MAN OYUNU

Bir vakitlerin efsanevi oyunlarından olan Pac-Man’i özlediyseniz Google’da ‘’Google PAC – MAN’’ araması yaparak arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

GOOGLE YENİ ÖZELLİKLERİYLE ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR

Her özelliğiyle kullanıcılarını şaşırtan Google, bilinmeyen eklentileri ile farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Birçok kullanıcı bu özelliklerden mutlu olduğunu belirtirken eski nostaljik oyunların yer alması herkesin beğenisini kazandı. Artık ise Google gelecek olan yeni güncellemeler dört gözle bekleniyor.

İKİ SOHBET UYGULAMASI BİR ARADA

Öte yandan Google, iki sohbet uygulamasını bir ortaya getiriyor. Bilhassa pandemi periyodunda manzaralı sohbet uygulamalarının kullanımı artınca tanınan hale gelen Duo ve Meet bundan sonra tek bir uygulama olarak kullanıcıların karşısına çıkacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.