George R.R. Martin: Umarım ‘House of the Dragon’, Yüzüklerin Efendisi’ni geçer

George R.R. Martin, yaklaşık iki yıl evvel final yapan Game of Thrones (Taht Oyunları) serisinin 300 yıl öncesini anlatan “House of the Dragon” dizisinin Yüzüklerin Efendisi dizisi “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri”ni geçmesini umduğunu açıkladı. Santa Fe Edebiyat Şenliği’nde The Independent’a konuşan Martin, “Tarihler açıklanır açıklanmaz, ”Güç Yüzükleri’ne karşı ‘House of Dragon’, bu savaşı kim kazanacak?’ diye düşündüm’. Bunu neden her vakit yapmak zorunda olduklarını bilmiyorum” dedi.

‘UMARIM BİZ DAHA BAŞARILI OLURUZ’

İzleyicilerin fantastik projeler izleyeceği için heyecanlı olduğunu belirten Martin, şu tabirleri kullandı:

“‘Güç Yüzükleri’ne karşı ‘House of Dragon’! Bu savaşı kim kazanacak? Neden her vakit bunu yapmak zorunda olduklarını bilmiyorum. Her iki dizi de başarılı olur umarım. Gereğince rekabetçiyim. Umarım biz daha başarılı oluruz. Altı Emmy kazanırlarsa, umarım biz de yedi tane kazanırız. Lakin tekrar de bu rekabetler fantastik cins için güzel. Bu çeşidi çok seviyorum. Bilim kurguyu da seviyorum.”

“House of the Dragon”, 21 Ağustos 2022’de HBO Max’te izleyicilerle buluşacak. The Lord of the Rings: The Rings of Power” da, 2 Eylül’de, Prime Görüntü’de lansman yapacak. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.