Esra Erol’da ağızları açık bırakan kaçış olayı! 4 aylık gebe eşi hava almaya gidiyorum deyip… Kaçtığı yeri duyan şok oluyor

ATV’nin izlenme rekorları kıran Esra Erol’da yaşanan son olay gündeme bomba üzere düştü. Hafta başında programa katılan Süleyman Beyefendi, 4 aylık gebe olan eşinin meskenden kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Yardım çığlıklarına kayıtsız kalmayan Esra Erol, Süleyman Bey’in eşi Selcan Hanım’ı bularak stüdyoya getirdi. İki eş stüdyoda karşı karşıya gelirken anlattıklarıyla herkesi şoke ettiler. Stüdyo bir anda karıştı! İşte tüm Türkiye’nin gündeminde olan olayın perde ardı…

KAÇAN EŞ STÜDYOYA GELDİ

Esra Erol’a katılarak ‘Karım hava almaya gidiyorum diye diğerine kaçtı!’ diyen Süleyman Bey’in eşi Selcan Hanım bulundu. Stüdyoya gelen Selcan Hanım, açtı ağzını yumdu gözünü. Şok olacaksınız!

KONYA’YA GİTTİĞİ ÖĞRENİLDİ

İki eş stüdyoda karşı karşıya gelirken Süleyman Beyefendi, eşinin toplumsal medyayı etkin olarak kullandığını belirterek çarpıcı savlarda bulundu. 4 aylık gebe olan Selcan Hanım’ın 17 Ağustos tarihinde Konya’ya gittiği öğrenildi.

BOŞANMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

17 gündür annesinin konutunda kaldığını belirten Selcan Hanım, eşiyle anlaşamadığını ve boşanmak istediğini söyledi.

STÜDYODA GERGİN ANLAR! ESRA EROL SON KELAMI SÖYLEDİ

Eşinin boşanma kelamlarından sonra çılgına dönen Süleyman Beyefendi, “Esra Hanım, bu bayan toplumsal medyadan çıkmıyor. Karım ‘hava almaya gidiyorum’ diye meskenden çıktı diğerine kaçtı” dedi. Selcan Hanım ise eşinin dediklerine karşılık “Ben bu adamın dırdırından bıktım. Psikolojim bozulacak. Ben dedim biraz hava alayım. Boşanmak istiyorum” dedi. Esra Erol boşanmak isteyen çiftin isteğini yerine getirileceğini lisana getirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.