Eski Karı-Koca Murat Dalkılıç-Merve Boluğur Restleşti! 6 Yıl Sonra Boşanma Sessizliğini Bozdular

Son vakitlerde farklı paylaşımları ile toplumsal medyanın lisanından düşmeyen oyuncu Merve Boluğur, çok fazla yorum alırken oklar eski Eşi Murat Dalkılıç’a yönelmişti. Boluğur’un her paylaşımın altına “Murat Dalkılıç yüzünden oldu” üzere yorumlar gelirken, Dalkılıç kendisini sorumlu tutan toplumsal medya takipçilerine kendi hesabından açıklama yaptı. Eski eşim diye yazıya başlayan Dalkılıç, kendisine gelen iletilerin artık hakarete gittiğini bundan ötürü açıklama yapmak zorunda kaldığını tabir etti. Bunun üzerine Merve Boluğur’dan da açıklama geldi. İşte ayrıntılar.

MURAT DALKILIÇ-MERVE BOLUĞUR’DAN KARŞILIKLI AÇIKLAMALAR

2015 yılında Merve Boluğur’la evlenen Murat Dalkılıç 2017 yılında ani bir kararla boşanma kararı almıştı. İkilinin neden ayrıldıkları ise şimdi bilinmiyor. Ayrıldıktan sonra bir daha açıklama yapmayan çift öbür isimlerle aşk yaşamaya başladı. Murat Dalkılıç Hande Erçel ile uzun bir alaka yaşarken, Merve Boluğur’un da farklı isimlerle ismi çıkmıştı. Lakin ikilinin bağlantıları uzun süremedi. Ayrılık sonrası oyunculuğu bırak Merve Boluğur, farklı bir hayata kapı araladı. Toplumsal medya hesabında enteresan görüntüler çeken Boluğur’un hala Murat Dalkılıç’ı unutamadığı sav edildi.

MERVE BOLUĞUR’UN HALLERİ DALKILIÇ’A BAĞLANDI

Merve Boluğur en son hayalim dediği şarkıcılığa adım attı. Çıkardığı Şşşş müziği ile toplumsal medyada alay konusu olan Boluğur kendisine gelen tenkitlere kulak asmadı. Boluğur’un delirdiğini düşünen kimi bireyler ise bunun sebebinin Murat Dalkılıç olduğunu argüman etti.

DALKILIÇ: HER GÜN NEFRET İLETİLERİ ALIYORUM

Yıllardır sessizliğini bozan Dalkılıç, toplumsal medya hesabından buna yönelik uzun bir açıklama paylaştı. Dalkılıç, kendisinin daima tehdit edildiğini söz ederek yazısında şunlara yer verdi:

“Bir müddettir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı nasıl istiyorsa o denli yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla “Bu kız delirdi” etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile rastgele bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an evvel farkına varıp, bu işe bir an önce son vermenizi tüm kalbimle diliyorum! Bu atıflarınızın benimle olan alakasına gelince; ne sular akmış üstünden ki sahiden latife yapıyorsunuz diye düşünüyordum birinci vakitler lakin her gün önemli ciddi yüzlerce nefret dolu bildiriler geldiği için bir açıklama gereği duydum. Hiçbir vakit ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım… Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar. Artık yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz üzere yaşayalım…BOLUĞUR: YAS TUTAN BİR KIZ İMAJI LANSE EDİLİYOR

Murat Dalkılıç’ın bu açıklamasından sonra Merve Boluğur’da bir açıklama paylaştı. Eski eşler yıllar sonra birinci kere karşılıklı paylaşımlar yaptı.

İşte Merve Boluğur’un o açıklaması

“Bugüne kadar kendimi var ettim. El alem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza diğer dedikodu gereci bulup kendinizi yaşayın. Zira 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım, sevgi bağlantıları yaşayan bayan oldum. Bana yapılan algı operasyonuna birinci kere karşılık veriyorum. Çok istesem girip bir diziye başrol oynarım, bunun kederi size mi düştü? Elimin karşıtıyla kaç defa de ittim ayrıyeten…Ya da erkek arkadaşım oluyor ancak nedense daima bir yas tutan kız imajı lanse ediliyor…Ya da içimden geldiği, kimseye ziyanım dokunmadan hareket edip ruhsal yaftamalar…Affedersin herkes kendi psikolojisinde boğulsun, el alemin ünlü olmaya çalışanları başka konuşur… Beni kıskanan herkes konuştu zira üzerimden yıllardır.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.