Elton John müziğe orta vereceğini duyurdu

“Fleur East ile Hits Radio Breakfast” programına konuk olan 75 yaşındaki yaşayan efsane Elton John, dünya turnesi “Farewell Yellow Brick Road”, Temmuz 2023’te İsveç’te sona erdiğinde bir mühlet müziğe orta vereceğini duyurdu.

Halk TV’de yer alan habere nazaran; 2023 yılını nasıl geçireceğini başında şekillendirdiğini aktaran John, programında Disney+’ta gösterime girecek olan “Goodbye Yellow Brick Road: The Final Elton John Performances and the Years That Made His Legend” belgeseli ile Tammy Faye Messner ve birinci kocası Jim Bakker’ın hayatını anlatan bir tiyatro uyarlamasında rol almak olduğunu belirtti.

Beş defa Grammy Mükafatı kazanan sanatçı, “Muhtemelen gelecek yıl bir şey yayınlamayacağım, lakin kim bilir? Diğerinin albümünde yer alabilirim lakin kişisel olarak albüm ya da müzik çıkarmayacağım” dedi.

BRİTNEY SPEARS İLE MÜZİĞİ HİT OLMUŞTU

John’un orta verme duyurusu, “Son turnem” dediği dünya çeşidine devam ederken geldi. Yıldız, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa’ya gitmeden evvel önümüzdeki birkaç ayı Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) stadyum şovları yaparak geçirecek.

Geçtiğimiz ay Britney Spears ile düeti “Hold Me Closer”ı yayınlayan John ağır bir yaz geçirdi. Dans-pop tipindeki müzik hit oldu ve Billboard Hot 100 listesine 6 numaradan giriş yaparak, Spears’a yaklaşık on yıl sonra birinci Top 10 teklisini kazandırdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.