Büyük Uyarı: Bu Metaverse Coin’ler 1 Doların Altına Düşebilir!

Decentraland ve Sandbox, 12 Mayıs’ta görülen büyük bir düşüşten kurtuldu. Yine de, metaverse coin devleri, daha yüksek seviyelere doğru ilerlemek için henüz yeterli likiditeye sahip değil.

Decentraland ve Sandbox tekrar 1 doları görebilir mi?

Piyasa değerine göre en büyük metaverse coin’ler MANA ve SAND, işlem hacimleri kurudukça başka bir düşüşe hazır görünüyor. Decentraland, 12 Mayıs’ta 0,6 dolarla dip yaptıktan sonra büyük ölçüde toparlandı. O zamandan beri, MANA psikolojik 1 dolar destek seviyesini geri almak için %128’den fazla yükseldi ve son zamanlarda 1,37 dolara ulaştı. Etkileyici fiyat hareketine rağmen, metaverse coin’in daha fazla ilerlemek için satın alma baskısından yoksun olduğu görülüyor.

MANA, üç günlük grafiğinde gelişen azalan bir üçgenin sunduğu düşüş hedefine ulaştı. Ancak mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında, analist Mali Deli, daha fazla ilerlemek için yeterli likiditeyi toplamadan önce 0,6 dolar son dip seviyelerinin tekrar ziyaret edilebileceğini söylüyor. Analiste göre 1 dolar destek seviyesinin altında üç günlük sürdürülebilir bir kapanış, karamsar görünümün teyidi olarak hizmet edebilir.

Metaverse coin devleri 1 dolar desteğini kaybediyor

1 dolar ile tehdit edilen bir diğer metaverse coin: The Sandbox. SAND, 12 Mayıs’ta 0,96 dolara düştükten sonra yaklaşık %60 oranında yükselmiş olsa da, üç günlük grafiğinde gelişen azalan bir üçgenin sunduğu düşüş hedefini henüz tutturamadı. Daha fazla satış baskısı, analiste göre 1,12 dolar destek seviyesinden 0,70 dolara düşüşü tetikleyebilir.

Mevcut fiyat seviyeleri çevresinde satın alma baskısındaki bir artışın, Decentraland ve Sandbox’ın karamsar görünümü geçersiz kılmasına yardımcı olabileceğini belirtmekte fayda var. MANA, kenarda kalan yatırımcıları piyasaya yeniden girmeye ve fiyatını 2 dolara çıkarmaya teşvik etmek için destek olarak 1,48 dolar talep etmek zorunda kalacak. Bu arada SAND, 3,26 dolara yükselmek için 1,80 dolar direnç seviyesini kesmek zorunda kalacak.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, yakın tarihli bir raporda Morgan Stanley metaverse ve NFT piyasası hakkında Terra (LUNA) benzetmesi yaptı. Ayrıntıları bu makalede ele aldık.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.