Bir numerolog düğün tarihinizin ne anlama geldiğini ortaya çıkardı

Numerolojik olarak tarihin rakamlarını toplayarak 1’den 9’a kadar bir sayı elde ederek her günün enerjisini ve evliliğinizin nasıl gelişeceğini belirleyebilirsiniz. Düğün tarihi ayın 1’i , 10’u, 19’u veya 28’i ise günün enerjisi 1 sayısının enerjisine karşılık gelecektir. Bu tür evlilikler, ortak yaşamın değişen koyu ve açık çizgileriyle karakterize edilir. Çiftlerde anlaşmazlıklar kaçınılmazdır çünkü eşlerden her biri kendi karakterini göstermeye çalışacaktır.

Evlilik tarihi aile yaşamının kalitesini nasıl etkiler?

Düğün tarihi ayın 2’si , 11’i, 20’si ve 29’u ise günün enerjisi 2 rakamına karşılık gelecektir. Bu günde sonuçlanan bir evlilikte aile hayatı genellikle mutludur.

Düğün tarihi ayın 3’üne, 12’sine, 21’ine veya 30’una denk gelirse günün enerjisi üçlününkiyle aynı olacaktır. Bu tür evliliklerde genellikle eşler sevgilerini evlilik yılları boyunca taşırlar. Ancak güçlü bir ilişkinin anahtarı yalnızca karşılıklı duygu değil, aynı zamanda birlikte yaşamın en başında oluşturulması gereken bir dizi kuraldır.

Düğün tarihi ayın 4’ü , 13’ü, 22’si ve 31’i ise enerji dörde karşılık gelecektir. Uzmana göre bunlar karşılıklı ilgi üzerine kurulu çok başarılı evlilikler.

Düğün tarihi ayın 5’i, 14’ü ve 23’ü ise günün enerjisi 5 sayısının enerjisine karşılık gelecektir. Aile hayatında bu tür çiftlerin özellikle evlilik başlangıcında çatışmalardan kaçınması zordur. bir ilişki. Ancak eşler bu aşamayı aşmayı başarırlarsa, uzun yıllar birlikte mutlu yaşama şansına sahip olurlar.

Düğün tarihi ayın 6’sı, 15’i ve 24’ü ise bu günün enerjisi 6 rakamına karşılık gelecektir. Bu tür çiftlerin hayatındaki asıl önem, ortak çocuk yetiştirmek ve evi iyileştirmek olacaktır. Aile her zaman eşlerden önce gelir.

Aşıklar 7, 16 ve 25’te bir araya gelirse enerji 7 rakamına karşılık gelecektir. Bu tür çiftlerin aile hayatı genellikle çok zengin ve ilginçtir. Eşler ilgi alanlarını paylaşıyor ve her türlü maceraya hazırlar, bu sayede karşılıklı sevgileri yıllar geçtikçe güçleniyor.

Düğün tarihi ayın 8’ine, 17’sine ve 26’sına denk gelirse o günün enerjisi 8 rakamına karşılık gelecektir. Bu tür çiftlerde aile hayatı karşılıklı anlayış temeline dayanır.

Ayın 9’unda, 18’inde ve 27’sinde evlenmek isterseniz: O zaman her günün enerjisi 9 sayısının enerjisine karşılık gelecektir. Bu tür çiftlerde aile hayatı oldukça zordur. Partnerler arasında sıklıkla yabancılaşma meydana gelir ve bir noktada her biri kendi hayatını yaşamaya başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir