Beşiktaş’ta sürpriz istifa… Seçim çağrısı yaptı

Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya istifasını ve gerekçelerini açıkladı. Diğer taraftan daha önce bir sonraki genel kurulda başkanlık için aday olacağını açıklayan Hasan Arat’tan mevcut yönetime çağrı geldi.

Beşiktaş’ta son günlerde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Son olarak Asbaşkan Serhan Çetinsaya istifasını sundu. Öte yandan Hasan Arat da, sosyal medyadan yaptığı açıklamasında mevcut yönetime seçim çağrısı yaptı.

SERHAN ÇETİNSAYA İSTİFASINI AÇIKLADI

Beşiktaş Asbaşkanı, Ali Fuat Duatepe’ye yaptığı açıklamada; “Sayın başkana istifa etmek istediğimi söyledim, kabul etti. Bu yol ayrılığıdır, fikir ayrılığıdır. Beşiktaş benim çocuklarıma mirasımdır. Maddi manevi kulübümün yanımda olmaya devam edeceğim. Konu Beşiktaş olduğunda para konuşmam. Dediğim gibi her zaman Beşiktaş’a hizmet etmeye hazırım.” dedi.

HASAN ARAT’TAN AHMET NUR ÇEBİ YÖNETİMİNE ÇAĞRI

Öte yandan Beşiktaş’ta daha önce bir sonraki seçimde başkanlığa aday olacağını açıklayan Hasan Arat, siyah-beyazlı camianın uzun süredir huzursuz ve endişeli olduğunu, bunun için mevcut yönetimin en kısa zamanda olağanüstü seçim kararı alması gerektiğini ifade etti.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Hasan Arat, “Beşiktaş’ımızda süregelen gelişmeler onarılamaz bir güvensizlik yaratmıştır. Camiamız uzun süredir huzursuz ve endişelidir. Beşiktaş’ımızın, mevcut yönetimle kaybedecek bir günü daha yoktur. Beşiktaş Yönetim Kurulu’nu, Olağanüstü Seçimli Kongre kararı almaya davet ediyorum. Camiamız müsterih olsun; Beşiktaş’ımızın tüm sorunlarını çözmeye hazırız” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx