Artık “Git Gud” Yok: Bu Mod Sayesinde Dark Souls 3 Çocuk Oyuncağı Oluyor

Dark Souls serisinin ne kadar zorlayıcı bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle serinin üçüncü oyunu kendine has zorlayıcı mekanikleriyle ön plana çıkıyordu. Bir mod geliştiricisi, tasarladığı mod sayesinde oyunu daha kolay bir hale getiriyor ve herkesin bitirmesi için fırsat tanıyor.

Dark Souls 3 hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Zorluğu ile ön plana çıkan ve video oyun sektörüne ‘Souls’ oyun etiketini ekleyen Dark Souls serisinin üçüncü oyunu, birçok oyuncuyu adeta zorluğuyla sınıyor. Bir mod yapımcısı ise oyunu daha kolay hale getirmenin yolunu buldu.

Modun ismi “Easy Souls III”

Easy Souls III isimli bu mod sayesinde oyuna 3 farklı zorluk seçeneği ekleniyor. Kolay, Çok kolay ve ultra kolay olarak eklenen bu zorluk seçenekleri sayesinde oyun adeta bir çocuk oyuncağına dönüyor.

Alacağınız hasar miktarı düşüyor.

Kolay mod içerisinde oyundaki düşmanlardan alacağınız hasar %25 daha az oluyor. Ayrıca düşmanlara verdiğiniz hasar da %25 artarak oyun içerisinde daha güçlü olmanız sağlanıyor. Çok kolay zorlukta bu ayar %50 olurken, ultra kolay zorlukta ise bu durum %75 seviyesine çıkıyor.

Modu Nexus sitesinden indirebilirsiniz.

Modu kurmak isterseniz Nexus Mods sitesine bir göz atabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu mod sayesinde oyun artık daha kolay bir seviyeye inecek. Easy Souls III isimli bu mod şimdiden en çok indirilen modlar arasına girmeyi başarmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir