25 Mayıs Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD Son Depremler: Bugün Deprem mi Oldu mu?

Kandilli Rasathanesi ve AFAD, son deprem verilerini anbean güncelliyor. Vatandaşlar ise son dakika deprem haberlerini takip ediyor. 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta iki büyük deprem meydana geldi. Çevre illerden de hissedilen bu depremlerden sonra, 11 il afet bölgesi ilan edildi. Halen daha yaraların sarıldığı afet bölgesinde artçı sarsıntılar devam ediyor. Sabah saatlerinde Akdeniz ve Ege Deniz’i açıklarında yaşanan deprem de vatandaşları korkuttu. Peki bugün deprem mi oldu? İşte 25 Mayıs Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi.

Ülkemizde ve komşu ülkelerde meydana gelen depremler, vatandaşlar tarafından anbean takip ediliyor.

Deprem araştırma merkezi Kandilli Rasathanesi ve AFAD ise ülkemizde ve çevre ülkelerde yaşanan deprem verilerini güncel olarak vatandaşlarla paylaşıyor.

En son merkez üssü Kahramanmaraş Elbistan ve Pazarcık bölgesinde arka arkaya iki büyük deprem yaşandı.

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan bu iki büyük deprem, çevre illerden de hissedildi. Sadece Kahramanmaraş’ta değil, toplamda 11 ilde binlerce vatandaş hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş depremlerinin ardından Gazinantep, Hatay, Kilis, Adıyaman, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Kahramanmaraş gibi birçok ilde irili ufaklı artçı sarsınlar yaşanıyor.

Afet bölgesinde yaşayan vatandaşlar ise bulundukları yerlerde artçı sarsıntılar olup olmadığını merak ediyor. Sadece deprem bölgesinde değil, ülkenin çeşitli yerlerinde depremler oluyor. Sabah saatlerinde Akdeniz açıklarında meydana gelen deprem, vatandaşları korkuttu.

Kandilli Rasathanesi’nin son deprem verilerine göre Akdeniz açıklarında 3.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

AFAD’ın verilerine göre afet bölgesi Malatya Akçadağ’da gece saatlerinde 3.6 büyüklüğünde bir artçı sarsıntı oldu.

Kandilli Rasathanesi’nin verilerine göre Ege Denizi Kuşadası Körfezi açıklarında 3.2 büyüklüğünde bir deprem oldu.

25 Mayıs Perşembe Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi

KANDİLLİ RASATHANESİ

25 Mayıs Perşembe AFAD Son Depremler Listesi

AFAD

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir